Teknik Kadromuz

TEKNİK KADROMUZ

ANTRENÖR ( EĞİTMEN)


OĞUZHAN GÖKTAŞ 1994 KAYSERİ
Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu mezunu. Ayrıca pedagojik Formasyonu
Yüzme, Tenis, Futbol branşlarında Antrenörlük belgeleri bulunmaktadır. Amatör olarak futbol oynamıştır. Üniversite, Resmi ve Özel kurumlarda yüzme Antrenörlük görevlerinde bulundu.


SÜLEYMAN KARADAĞ1986 SİVAS
Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünden mezun oldu. Futbol, Basketbol Antrenörlük belgeleri vardır. Amatör futbol kulüplerinde alt yapı Antrenörlüğü, Spor Okullarında Basketbol ve Voleybol çalıştırıcılığı görevlerinde bulundu. Amatör liglerde uzun yıllar futbol oynadı. Yüzme cankurtaranlık belgesi bulunmaktadır.


UFUK ÇETİN 1993 İSTANBUL
Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Yöneticiliği Bölümü Mezunu. Balıkesir Üniversitesi Necati bey Eğitim Fakültesi, Pedagojik Formasyon Eğitimi tamamladı . Yüzme, Masatenisi, Atletizm branşlarında Antrenörlük belgeleri vardır.


SUAT AKTAŞ 1994 DİYARBAKIR
Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.
Kamu ,Özel kurum ve Otellerde, yaz spor okullarında Yüzme Antrenörlüğü yaptı.


ESRA TUNA 1996 TOKAT
Bülent Ecevit Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Yüzme, Antrenörlük belgesi ile Voleybol hakemliği ve cankurtaranlık belgelerine sahip. Üniversite ve Özel spor kulüplerinde Yüzme, Antrenörlüğü yapmıştır. Eskrim, Masatenisi, Futsal ve Voleybol branşlarında lisanslı sporcu olarak oynamıştır.


MURAT POZAN 1987
Lise mezunu. Teakwondo ikinci kademe siyah kuşak 3. Dan sahibi. 15 yılı aşkın sporculuk hayatında İSTANBUL, TÜRKİYE şampiyonalarında birçok derecelere sahip.
Milli takım kampları ve seçmelerinde bulundu. Son 4 yıldır yetiştiği Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Spor Kulübünde Antrenörlük yapmaktadır.


NURAY POZAN 1994
Lise mezunu. Teakwondo yardımcı antrenör belgesi siyah kuşak 1. dan sahibi. 9 yılı aşkın sporculuk hayatında İSTANBUl ve TÜRKİYE şampiyonalarında birçok derecelere aldı. Step Aerobik ve Pilates eğitmeni.
Milli takım kampları ve seçmelerinde bulundu. Son 4 yıldır yetiştiği Gaziosmanpaşa Belediyesi gençlik spor kulübünde Teakwondo Antrenörlüğü yapmaktadır


TEKNİK BİRİM

VOLKAN KUTLU 1992 SİVAS ( HAVUZ OPARATÖRÜ )
Lise mezunu. Özel şirketler ve sitelerde 10 yıla yakın görev yaptı. Ayrıca birçok havuz yapım planlamasında bulundu.
Havuz suyu operatörlüğü belgesi (milli eğitim bakanlığı), ulusal havuz enstitüsü (uhe) - havuz operatör belgelerine sahip.


KADİR ŞAHİN 1990 TRABZON ( ELEKTRİK TEKNİSYENİ )
Alibeyköy Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi (elektrik-bölümü mezunu).
Hastane, Stadyum gibi tesislerde 10 yılı aşkın süre (elektrik-elektronik bakım onarım teknisyeni)olarak görev yaptı.


MUSTAFA AYDIN KAZAN OPORATÖRÜ
Lise mezunu. resmi ve özel kurumlarda 30 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Kazan operatörü, forklift operatörü, sıhhi tesisat ustalığı belgelerine sahip.


DANIŞMA

EYÜP ŞEN 1990 İSTANBUL
Uşak Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. Kısa bir dönem Tarih öğretmenliği yaptı. Özel firmalarda halkla ilişkiler birimlerinde görev aldı.


MEHMET KURT 1983 GÜMÜŞHANE
Anadolu Öğretmen Lisesi (Yabancı Dil Bölümünden) Muzun Oldu. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 3. Sınıf Öğrencisi. Tekstil Ve Ulaşım Gibi Özel Sektörlerde Çalıştı. Sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı.


NESLİŞAH ARSLAN 1992 BULGARİSTAN
Lise Mezunu. Özel şirketlerde İngilizce çevirmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
Birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı.
1445 kez izlendi - 25.10.2020